Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

1Lapkričio 16 d. – tolerancijos diena. Šiais metais siūlomas paminėjimo simbolis – rankos. Mūsų mokyklos mokiniai šią dieną paminėjo prisimindami ir išsiaiškindami, ką reiškia žodis Tolerancija, klasių valandėlių metu su mokiniais buvo aptariamos temos, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu, kokius netolerancijos ar tolerancijos pavyzdžius mokiniai žino ir prisimena.

Per etikos pamokas vyko viktorinos, protų mūšiai. Bibliotekoje veikia informacinė paroda „Tolerancijos diena“. Ruošdamiesi paminėti tolerancijos dieną, visų klasių mokiniai piešė, karpė rankas, kūrė maketus. Dirbdami jie suprato, kad visų rankos yra skirtingos: mažo vaiko, suaugusio ar senyvo žmogaus, vyro ir moters, skirtingų rasių atstovų. Skirtingomis rankomis pasaulyje daromi ir geri, ir blogi darbai.

                                 

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu