Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

2Lapkričio 7 dieną 8a klasės mokiniai vyko į Kauną. Jie lankėsi Kauno pilyje. Ten prisiminė istorijos žinias bei dalyvavo edukacinėje programoje „Prisiliesk prie XVII a. Kauno: nuo koklio iki puodo šukės“. Anatomijos muziejuje mokiniai išgirdo gidės papasakojimą apie muziejaus atsiradimo ir gyvavimo istoriją, apžiūrėjo eksponatus. Jauniesiems lankytojams teko galimybė pamatyti tikrus žmogaus organus, kraujotakos sistemą.

Po to mokiniai pėsčiomis nuėjo iki Vytauto Didžiojo universiteto ir išklausė pamoką anglų kalba apie įvairius gestus skirtingose šalyse. Taip pat įdomi buvo ir kita šios kelionės dalis - užsiėmimai batutų parke „Jump Space“. Ši išvyka visiems paliko neišdildomą įspūdį ir buvo naudinga, nes aštuntokai sužinojo bei pamatė daug naujų dalykų, o apsilankymas universitete galbūt pravers renkantis profesiją.

 

 

                                 

 

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu