Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

           1Dar prieš mokinių rudens atostogas spalio 20 dieną 8c klasės mokiniai kartu su klasės vadove vyko į Kauną. Pirmiausiai aplankėme Kauno pilį. Edukacinės programos pradžioje buvo vedama ekskursija, kurios metu susipažinome su ekspozicija „Kauno pilies istorijos mozaika“ ir sužinojome daug įdomių faktų apie pilies praeitį, išbandėme kai kuriuos senuosius įrenginius. Po ekskursijos, susiskirstę į keturias komandas, pasitikrinome įgytas žinias žaismingoje viktorinoje. Po įnirtingos kovos viktoriną laimėjo Fausto, Darijaus ir Martyno komanda.

 

          Kadangi oras buvo puikus, visi draugiškai pasivaikščiojome Neries pakrante, išbandėme lauko treniruoklius, pasportavome. Vėliau laukė nuostabi pramoga Kauno batutų parke „JUMP SPACE“. Visi labai linksmai, įdomiai ir turiningai praleidome laiką ir namo grįžome kupini įspūdžių.

          Jaunoji žurnalistė Evelina Laurinaitytė

                                 

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu