Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

tautiniskostiumasSpalio 18-ąją Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko edukacinė popietė „Pažink savo tautinį kostiumą“. Popietę vedė RMM Viešosios bibliotekos vyr. metodininkė Virginija Miežinienė. Ji kalbėjo apie tautinį kostiumą, kaip tautos simbolį. Išsamų tautinio kostiumo pristatymą parengė ir mūsų mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė Gražina Šimkevičienė bei 5b klasės mokinės: Rugilė Ačaitė, Vakarė Gustainytė, Ina Globytė, Viktorija Jakštytė, Julija Jokubauskaitė, Jogailė Jonikaitė, Austėja Majauskaitė, Monika Stonytė. Jos pademonstravo tautinius kostiumus ir pašoko „Siaudelę“. Dėkodama RMM Viešosios bibliotekos direktorė įteikė atminimo dovanėles bei saldumynų. Ji pasakė, kad tautinį kostiumą vilkėti yra ne tik garbė, bet ir malonumas. Mergaitės jai pritarė. Jos yra pakviestos lapkričio 9 d. skaityti pranešimą Girkalnio bibliotekoje.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Gražina Šimkevičienė

      

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu