Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

1Rugsėjo 27 d. 4 a klasės mokiniai kartu su mokytoja Rita Goleckiene ir socialine pedagoge Beata Vaičekauskiene aplankė Klaipėdos Jūrų muziejų ir UAB „ROSCHEN“ saldainių fabriką.

Mokiniai išbandė įvairias transporto priemones (keltą, traukinuką, autobusą), apžiūrėjo pingvinus, ruonius, jūrų liūtus, laivų ir kitos jūrų technikos ekspozicijas.

Patį didžiausią įspūdį paliko ekskursija saldainių fabrike, filmo „Šokolado fabrikas“ stebėjimas bei galimybė savarankiškai patiems atkartoti profesionalių konditerių darbą karamelės gamybos pamokoje, kurioje patys pasigamino savo rankų darbo ledinuką, sukūrė jo pavadinimą ir įpakavimą. Vaikai ne tik įgijo praktinių žinių, ,,pačiupinėjo“ konditerio profesiją, bet ir buvo apdovanoti saldžiomis lauktuvėmis ir puikiomis emocijomis!

 

Rita Goleckienė, 4 a klasės mokytoja

                                 

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu