Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

           9639208-social-network-background-with-media-iconsLietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras, bendradarbiaudami su VšĮ „Dokumedija“, kvietė dalyvauti iniciatyvoje „ Multimedijų žurnalistikos ypatumai, etika ir tendencijos“, kurios metu žurnalistai skaitys paskaitas Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose.

          Šia iniciatyva susidomėjo ir mūsų mokyklos bendruomenė. Mūsų mokyklos ugdymo karjerai koordinatorė užpildė paraišką ir visų džiaugsmui, buvo atrinkta iš 122 paraiškų. Laimėta paskaita (trukmė 3 akad. val.), kurią skaitys žurnalistinį darbą dirbantys asmenys iš šiuolaikinių medijų agentūros „Nanook“.

 

UK koordinatorė Henrika Gailienė

Paieška

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu