Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Gruodžio 1-oji – Tarptautinė AIDS diena. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras kvietė visas bendruomenes, kurios šia proga – lapkričio 30 d. (penktadienį) Pasaulinės AIDS dienos išvakarėse prisijungė prie protų mūšio iniciatyvos „AIDS: geriau žinoti“.Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos bendruomenė noriai priėmė kvietimą ir su dideliu užsidegimu dalyvavo Protų mūšyje.

Kur sėdi žmogus, jei tu niekaip negali atsisėsti į jo vietą, net jeigu jis atsistos ir išeis? Linksmai lengvi, verčiantys pamąstyti, intriguojantys 17 klausimų vertė laužyti galvas 7- 10 klasių mokinius. Susigalvoję originalius komandų pavadinimus („Šprotai“, „Šnekoriai“, „Žinovai“, „Iksiukai ir nuliukai“) dalyvavo noriai ir išradingai. Laimėjo komanda, pasivadinę „Žinovais“ – galbūt dėl to, jog jų komandoje lygiomis teisėmis dalyvavo mokyt. V.Paškauskienė. Griežtai, bet teisingai atsakymus vertino mokyklos soc.pedagogė – B.Vaičekauskienė, smagias akimirkas užfiksavo mokyt.G.Jukilaitienė.

Pažadėjome sau ir kitiems, jog tai ne paskutinis „Protmūšis“ mūsų mokykloje. 

Bibliotekininkė Lina Stulgienė


 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu