Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

1Birželio 2 dieną nuskambėjo paskutinis mokyklinis skambutis mūsų vyriausiems mokiniams – dešimtokams. Renginio metu dešimtokai girdėjo daug sveikinimų: gražiausiais žodžiais sveikino mokyklos direktorius, pirmoji mokytoja, tėvai, devintokai. Dešimtokai žodžiais ir gėlėmis dėkojo klasių vadovėms, mokytojams už žinias, rūpestį bei pagalbą. Skambėjo dainos, šoko 10 ir 9 klasių merginos. Tradiciškai buvo perskaitytas Testamentas, jis kartu su mokyklos raktu bei juosta perduotas devintokams. Ko gero, labiausiai pačius dešimtokus, jų tėvelius sugraudino bendra daina ,,Paukščiai“.

Užaugę keliautojai, Jūsų laukia gražus skrydis, ieškojimas kitų planetų, kitų brangių žmonių. Bet, kai kada naktį žiūrėsite į žvaigždes, prisiminkite, kad viena iš jų – tai Jūsų pirmoji mokykla... Mieli dešimtokai, linkime Jums kuo geriausios kloties!

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu