Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Vienintelis būdas įgyti draugą – būti draugu(Ralfas Voldas Emersonas).

Lapkričio 29 – ąją pasitikome vienas kitą kvietimu būti draugiškais, nuoširdžiais... Ne trumpai užtrukę pasiruošiamieji darbai „Maironiečių“ būrelyje, jaudulys pradinukų širdyje – kaip pavyks sudainuoti pirmą kartą auditorijai, ir tinkamų, spalvotų siūlų parinkimas draugystės apyrankėms. Puiku, kai darbai vyksta darniame, draugiškame kolektyve: soc.pedagogė B.Vaičekauskienė aktyvi pagalbininkė ir organizatorė, mokyt. V.Jovaišienė ne tik pynė draugystės apyrankes, bet ir dalyvavo fotosesijoje su „vienišais“ draugais žiemos fone, psichologė L.Linkė rūpinosi, kad turėtume smagių akcentų besifotografuojant, mokyt. G.Jukilaitienė negrąžinamai skolino priemonių, reikalingų, kad Draugo diena taptų įspūdinga. Susirinkę per ilgąsias pertraukas, pynėme spalvotas draugystės apyrankes, fotografavomės vasaros bei kalėdiniuose fonuose ir klausėmės nepakartojamo koncerto, parengto mokyt.D.Rapolienės.

Verdiktas – viskas pavyko puikiai, nes darbus lydėjo draugystė.

Maironiečių vadovė L.Stulgienė


 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu