Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

1Muzika aktuali žmogui tampa tik tada, kai žmogus ja pradeda domėtis, stengiasi savo klausos ir proto juslėmis nutverti muzikos bangą. Ieškodami savos muzikos privalome rinktis ne tą muziką, kuri patinka populiariajam, protingajam x, bet malonią mums. Muzika, kylanti iš vidinio grožio potyrio, turi ir leisti pailsėti protui, ir būti jam nuolatinis uždavinys kaip filosofinė knyga arba eilėraštis: kiekvieną kartą atvertus atskleisti ką nors nauja.

   2017 m. gegužės 8 dieną mūsų mokykloje vyko 2-asis Raseinių rajono ugdymo įstaigų vaikų ir mokinių muzikos festivalis „Tau muzika“, skirtas Vytautui Čepliauskui atminti.

Jis – muzikas, rašytojas, buvęs Raseinių gimnazijos mokinys.

 

 

Gausiai susirinkusius dalyvius pasveikino mokyklos direktorius Gediminas Diržys, renginį stebėjo ir padėkas visiems įteikė Raseinių rajono švietimo centro metodininkė Valdonė Balčaitienė.

                    Renginyje dalyvavo solistai, duetai, instrumentiniai ir vokaliniai ansambliai bei chorai. Festivalį pradėjo mūsų mokyklos sesutės Meda ir Ieva Šimkevičiūtės, kurios atliko fortepijoninį kūrinį. Visus skambiomis dainomis žavėjo Raseinių rajono Ariogalos lopšelio-darželio solistės Milena Vaitkutė, Gabija Siautilaitė ir Domantė Ziniūtė,   mergaičių vadovė Rita Grubliauskienė. Savo gabumais sužavėjo penkerių metų Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“ atlikėjas Deimantas Vaička (vadovė Ilona Lukošiutė), džiugino nuotaikingu pasirodymu Raseinių lopšelio-darželio „Saulutė“ „Pelėdžiukų“ grupės mergaičių kvartetas, kurio vadovė Otilija Petroševičienė. Mažųjų grupei atstovavo Raseinių rajono Viduklės darželio atlikėjos Jogailė Piatkutė, Tėja Meilytė ir Smiltė Jasiulytė, jų mokytoja Reda Gružinskienė. Taip pat savo gebėjimus pirmoje festivalio dalyje demonstravo ir Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos-daugiafunkcio centro 3–4 klasių mergaičių ansamblis „Muzikos perliukai“ (vadovė Asta Beniulienė), Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos sesučių duetas Kamilė ir Ema Visockytės, 2–4 klasių ansamblis „Šypsenėlė“kolektyvų vadovė Vaida Baltrušaitienė. Visus džiugino mūsų mokyklos atstovai, tai jaunučių choras ir 4 b klasės ansamblis, jų vadovė Daiva Rapolienė.

     Antrosios festivalio dalies pradžią skelbė mūsų mokyklos 8b klasės mokinio Kristijono Kilčausko saksofonu atliekamas lyrinis kūrinys. Koncerte klausėmės Raseinių r. Šiluvos gimnazijos solisčių Beatričės Mažeikaitės (vadovė Jolita Oržekauskaitė) ir 8 klasės solistės Emilijos Kuzminskaitės. Koncertavo mums Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos merginų ansamblis „Jaunystė“( vadovė Vaida Baltrušaitienė), Raseinių rajono Ariogalos gimnazijos 5 klasės solistė Evelina Dubauskaitė ir Ig klasės solistė Vanesa Jačunskaitė – jų mokytoja Evelina Budrienė, Raseinių šaltinio progimnazijos solistė Raminta Kučinskytė , 5–6 klasių mergaičių vokalinis ir 6–7 klasių vokalinis ir instrumentinis ansamblis (vadovas Račardas Krivickas). Raseinių rajono Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos vokalinė-instrumentinė grupė (vadovas Juozapas Juščius) ir, aišku, mūsų mokyklos atstovai: 8b klasės solistė Emilija Pečiulaitytė, 7–8 klasių merginų vokalinis ansamblis, 8b klasės mokinys Kristijonas Kilčauskas (vadovė Evelina Budrienė), 7d klasės kvartetas, 5b klasės ansamblis (vadovė Daiva Rapolienė). Renginio vedėjos – 7a klasės mokinės Agnė ir Vėjūnė. Tikimės, kad šis festivalis gyvuos dar ne vienus metus.

Muzikos mokytoja Evelina Budrienė

 

 

 

 

 

Paieška

fondu programa

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

https://bit.ly/2UQN6a8

 

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis