Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

1Mokėjimas taisyklingai rašyti – tai išsilavinusio žmogaus   bruožas. Patys raštingiausi rajono mokiniai šiemet vėl rinkosi į Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vykusį diktanto konkursą „Raštingiausias mokinys 2017“, skirtą 5–8 klasių mokiniams. Mūsų mokyklai atstovavo raštingiausiųjų aštuonetas: penktokai Augustas Banys ir Austėja Tverkutė, šeštokės Julita Kumpikevičiūtė ir Emilija Maciukevičiūtė, septintokės Agnė Armonaitė ir Rita Andriulytė, aštuntokai Kristina Dapkutė ir Kristijonas Kilčauskas. Mokiniai rašė lietuvių literatūros klasikės Ievos Simonaitytės tekstus iš romano „Aukštujų Šimonių likimas“. Labai džiugu, kad Mažosios Lietuvos istorinę praeitį atspindinčius tekstus mūsų mokyklos mokiniai parašė puikiai.

 

Raštingiausiais tapo Austėja Tverkutė, 5c klasė – 1 vieta, Julita Kumpikevičiūtė, 6b klasė – 1vieta, Emilija Maciukevičiūtė, 6b klasė – 2 vieta, Rita Andriulytė, 7a klasė – 2 vieta, Kristijonas Kilčauskas, 8b klasė – 1 vieta, Kristina Dapkutė, 8b klasė – 2 vieta.

Sveikiname mokinius ir linkime kitų pergalių.

 Lietuvių kalbos mokytojos

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu