Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

1Balandžio 7 d. mūsų klasė susiruošė į Kauną, kur aplankė istorinę Lietuvos Respublikos prezidentūrą. Prieš pradėdami apžvalginę ekskursiją po prezidentūrą pavaikščiojome sodelyje, kuriame stovi A. Smetonos, K. Griniaus ir A. Stulginskio skulptūros. Viduje mus pasitiko labai malonus ekskursijos vadovas, ir kartu su juo smagiai bei naudingai praleidome laiką. Vadovas sugebėjo įtraukti mus į klausimų-atsakymų žaidimus, dalyvavome edukaciniuose užsiėmimuose. Pasivaikščiojimas po sales, kuriose dirbo Lietuvos prezidentai, suteikė mums daug istorinių žinių.

Antroji išvykos dalis buvo ne mažiau įdomi. Lazertrone žaidėme pramoginius žaidimus lazeriais. Tai smagus užsiėmimas, reikalaujantis sugebėjimo dirbti komandoje, puikus būdas atsipalaiduoti nuo mokyklinių rūpesčių.

Izabelė Janušaitytė, 6a klasės mokinė

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu