Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

angluolimpiadaBalandžio 4 dieną mūsų mokykloje vyko rajoninė anglų kalbos olimpiada, skirta 7-8 klasių mokiniams. Olimpiadoje dalyvavo 30 mokinių iš 8 rajono bendrojo ugdymo mokyklų. Dalyviai atliko klausymo, skaitymo, kalbos vartojimo ir rašymo užduotis. Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniams puikiai sekėsi atlikti įvairias užduotis. 8 kl. mokinių grupėje trečiąją vietą užėmė 8 b kl. mokinys Gustas Grubliauskas, o 7 kl. grupėje labai gerai pasirodė 7 c kl. mokinys Faustas Gailius, kuris užėmė trečiąją vietą. Sveikiname nugalėtojus!

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis