Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

1Kovo 20 dieną mes, mokyklos pailgintos darbo dienos grupių mokiniai, popietę praleidome drauge švęsdami Žemės dieną.

     Susirinkę į pailgintos darbo dienos grupės 1 kabinetą, išsiaiškinome, kodėl visame pasaulyje minima Žemės diena, stebėjome nuostabius gamtos vaizdus, klausėmės paukščių čiulbėjimo, diskutavome, kas yra Žemė ir už ką esame jai dėkingi. Pažiūrėję pirmokėlių vaidinimą „Žemės prašymas“, supratome, kad ne visur gražu, kalbėjome apie tai, ką žmonės blogai daro Žemei ir kaip reikėtų jai padėti.

     Išėję į mokyklos kiemą, susikibę už rankų, pasižadėjome Žemei nešiukšlinti, rūšiuosiu atliekas, taupyti elektrą, popierių, vandenį, naudoti medžiaginius maišelius, nepirkti nereikalingų daiktų, paraginti tėvelius naudoti ekologinius valiklius, gerti gryną vandenį, o ne limonadą, valgyti sveikus produktus, saugoti augalus, globoti gyvūnus.

     Savo kūrybos paukščiais, drugeliais, gėlėmis papuošėme mokyklos gėlyną. Dėkojame dailės mokytojai Donvinai Dambrauskaitei ir jos mokiniams, kurie mūsų darbelius nulakavo, kad jie ilgiau atlaikytų orų permainas.

     Renginį baigėme kreipdamiesi į Žemę:

     Žeme, atsiprašau Tavęs.

     Žeme, prašau man atleisti.

     Žeme, dėkoju Tau.

     Žeme, aš myliu Tave!

 

Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja Reda Baltkojienė

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu