Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

1Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, Raseinių kūno kultūros ir sporto centro salėje vyko rajoninė pradinių klasių mokinių sporto šventė ,,Mažoji olimpiada“, kurią organizavo Raseinių rajono švietimo centras ir pradinių klasių mokytojos metodininkės Rita Goleckienė ir Vida Petrauskienė. „Mažojoje olimpiadoje“ dalyvavo net 6 mokyklų komandos: Raseinių Šaltinio progimnazijos, Nemakščių Martyno Mažvydo, Šiluvos, Ariogalos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijų ir mūsų mokyklos pradinukai.

 

Medalius ir diplomus laimėjo šie mūsų mokyklos mokiniai: Griciūtė Indrė (2a kl.), Vaidotas Karolis (2b kl.), Ivanauskas Nojus (3a kl.), Juodytė Lidija (4b kl.), Byštautas Šarūnas (4c kl.). Sveikiname nugalėtojus!

 

 

 

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu