Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

05Vasario 21-oji – tarptautinė gimtosios kalbos diena. Visų didžiausia tautos dovana yra kalba. Ji terodo jos kilmę, galybę ir senovės būdą. Taip apie tautą ir kalbą XIX amžiaus viduryje rašė Simonas Daukantas knygoje ,,Būdas senovės lietuvių, kalnėnų ir žemaičių“. Gimtosios kalbos diena yra puiki proga kiekvienam mūsų susirūpinti savo kalbos grožiu ir švara, kiekvienam prisidėti prie gimtosios kalbos puoselėjimo.

 

Šiai dienai paminėti lietuvių kalbos mokytojos kartu su bibliotekininke surengė protų mūšį. Dalyvavo trys penktokų komandos. Dirbdami su planšetėmis, mokiniai atsakinėjo į 30 pačių įvairiausių ir įdomiausių klausimų apie kalbą, literatūrą, kultūrą. Džiugu, jog penktokai tikrai sumanūs ir nemažai žinantys. Pirmąją vietą laimėjo 5b klasės komanda, surinkusi 25 taškus, antrąją vietą – 5c klasės komanda, o trečiąją – 5a klasės komanda.

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu