Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

121Vasario 3 dieną vyko Nacionalinio dailyraščio konkurso „Rašom! 2017“ mokyklos turas. Smagu, kad turime mokinių, kurie stengiasi gražiai ir taisyklingai rašyti.

   Nacionalinis Vinco Kudirkos dailyraščio konkursas „Rašom!“ – tai kasmetinis renginys, kurio tikslas yra ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, išrinkti gražiausią ir originaliausią rašyseną turinčius šalies gyventojus.

   Mūsų mokyklos konkurso nugalėtojai: Savickaitė Modesta, 3a kl., Rimdeikaitė Rusnė, 3b kl., Kvietkutė Gabija, 4a kl., Juodytė Lidija, Bubulas Tomas, Karašauskaitė Dominyka, Juškaitė Julija -4b kl., Globytė Andrieja, Petraitytė Akvilė -5c kl., Danusaitė Karolina, Ražanaitė Ieva - 7b kl.

Šių mokinių darbai išsiųsti dailyraščio konkurso organizatoriams ir dalyvaus tolimesniame konkurso etape. Sveikiname dalyvius ir nugalėtojus!

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu