Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

 

                     1 Visi žinome, kad uniforma žmogų ne tik puošia, bet ir įpareigoja būti atsakingu, drausmingu, pareigingu, reikliu sau ir kitiems. Ar visi to norime? Siekdami atsakyti į šį klausimą 2016 m. lapkričio - gruodžio mėn. mokykloje organizavome akciją „Nė dienos be uniformos“. Įsibėgėjome sunkokai, tačiau palaipsniui daugeliui klasių kolektyvų uniforma tapo kasdieniu ir pamėgtu rūbu. 

        Rezultatai džiugina. 1-4 kl. grupėje nugalėtojais tapo 1b klasė, tarp 5-6 klasių nuolat pirmavo 6b, 5a ir 5b klasės. Tai klasių kolektyvai-akcijos nugalėtojai, kuriuos mokyklos administracija apdovanojo išvykomis į Kauną ar Šiaulius. Saldžiuosius prizus iškovojo 2b, 3c, 4b, ir 7d klasės. Gaila, kad konkursą skeptiškai vertino aštuntokai, nepakankamai įvertinę konkurso organizavimo tikslų. Dar kartą sveikiname visus, aktyviai dalyvavusius organizuotoje pilietiškumo ir pareigingumo akcijoje: mokinius, tėvelius, klasių vadoves ir mokytojus.

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu