Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

         12c klasės mokiniai ir jų tėveliai labai laukė švenčių. Gruodžio 23 dieną mokiniai, atėję į klasę, nustebo radę padengtą šventinį stalą. Patys taip pat atėjo ne tuščiomis, nes visą savaitę ruošė namų darbus apie artėjančias šventes, rinko medžiagą apie Kūčias ir Kalėdas, jų tradicijas, papročius, žaidimus, burtus, dainas, patarles, mįsles. Tai pristatė draugams. Vėliau visi susirinko į kalėdinę popietę „Kalėdas pasitinkant“, kuri vyko mokyklos aktų salėje.

Popietėje buvo smagu ir linksma, nes jai ruošėsi ne tik vaikai, bet ir tėveliai. Jie nustebino savo vaikus, nes į sceną įgužėjo persirengę veikėjais iš pasakos „Vilkas ir ožiukai“. Vaidinimą tęsė visi kartu. Gera šventinė nuotaika švietė ir vaikų, ir suaugusiųjų veiduose. Ačiū, Tėveliai, už nuoširdų bendradarbiavimą.

 

                                                                        Mokytoja Diana Užemeckienė


Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu