Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

1Gruodžio 7 dieną Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje atidaryta atnaujinta sporto salė. Mokyklos sporto salėje įsikūrę renovaciją atliekantys darbininkai užbaigė remonto darbus ir perdavė gerokai atnaujintos ir pašviesėjusios salės raktus jos šeimininkams. Per ilgąją pertrauką į sporto salę skubėjo visi, mėgstantys sportuoti. Mergaitės, lankančios neformaliojo švietimo užsiėmimą „Aerobika“, pasveikino visus smalsuolius, susirinkusius į šventę . Mokyklos direktoriaus pavaduotoja Vida Linkytė, kūno kultūros mokytojai Irena Kobienė ir Aidas Kavaliauskas džiaugėsi, kad mokiniai galės sportuoti šviesioje ir erdvioje sporto salėje, o greit šalia sporto salės turės ir kabinetą, skirtą mokinių ir mokytojų metodinei, projektinei veiklai. Dėkojame visiems, kurie atgaivino ir naujam gyvenimui prikėlė sporto salę.

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu