Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

16a klasė nutarė susipažinti su Žemaitija, todėl lapkričio 29 d. išvyko į Plungės rajoną. Mokiniai važiavo senuoju žemaičių plentu, Rietavo miestelyje sustojo apžiūrėti paminklą, kurio pagrindas yra padarytas iš išsaugoto volo, naudoto tiesiant žemaičių plentą. Plungės rajone mokiniai aplankė rašytojos Žemaitės muziejų, dalyvavo edukacinėse programose ir šviečiant žibalinei lempai mokėsi rašyti žąsies plunksna bei ragavo žemaitiškų patiekalų. Šaltojo karo muziejuje sužinojo, kas yra šaltasis karas, kaip jam buvo ruošiamasi praeito šimtmečio antroje pusėje. Oras buvo nuostabus, todėl šeštokai pasidžiaugė puikiais vaizdais prie didžiausio ir gražiausio Žemaitijoje Platelių ežero. Į namus sugrįžo kupini įspūdžių ir tikėdami, kad pavasarį vėl keliaus ir aplankys kitas Lietuvos vietas.

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu