Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Ketvirtadienį, lapkričio 22 dieną, šeštokai, vedini lietuvių kalbos mokytojos L.Butvilienės, atžygiavo į biblioteką susipažinti su enciklopedijomis. Pirmiausia, ką reikėjo sužinoti - kas tai yra enciklopedija, koks tikslus apibrėžimas? Bibliotekininkė Lina padiktavusi apibrėžimą, ėmėsi šeštokams demonstruoti bibliotekoje esančią enciklopedijų gausą. Jų išties yra labai daug: „Mokinio enciklopedija“, „Transporto enciklopedija“, „Mitologijos enciklopedija“ ir t.t.

Buvo smagu matyti, su kokiu užsidegimu mokiniai varto, skaito, rodo draugui rastą informaciją. Netradicinės pamokos naudingos visiems: bibliotekininkei smagu įsijausti į mokytojos vaidmenį, mokiniams naudinga pakeisti aplinką, mokytojai - „iš šono“ įvertinti ugdymo procesą.

Mokytoja L.Butvilienė pamokos pabaigoje uždavė ir namų darbą – parašyti kelis sakinius apie mokyklos biblioteką ir juose dirbančius asmenis. Netradicinėje pamokoje – netradiciniai namų darbai.


Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu