Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

1Dubysos regioninio parko direkcija pakvietė moksleivius dalyvauti tradiciniame rašinių, piešinių ir fotografijų konkurse „Už Raseinių ant Dubysos“.  Konkurso tikslas – skatinti susidomėjimą gimtojo krašto gamta ir istorija. Konkurso nuostatuose buvo siūlomos 3 tematikos: gamta ir žmogus; dvarai – kultūros paveldo dalis; Dubysos regioninio parko vertybės. Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos mokiniai konkurse laimėjo net keturias prizines vietas: Agnė Armonaitė, 7a klasės mokinė, už rašinį „Gamtos iškalbingas tylėjimas“ pelnė 1-ąją vietą. Net trys mokiniai laimėjo prizines vietas už piešinius: Elzė Saulė Mažeikaitė, 3a klasės mokinė, užėmė 1-ąją vietą už piešinį ,,Gamta ir žmogus“, 1-ąja vieta už piešinį „Valio! Suradom paparčio žiedą“ džiaugiasi Tadas Ambrozaitis, 5b klasės mokinys, Ineta Juciūtė, 6c klasės mokinė, už piešinį „Ugionių koplytėlė ir bažnyčia“ laimėjo 2-ąją vietą.

Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojas: J. Kilkiuvienę, R. Vaišvilienę, D. Dambrauskaitę ir R. Goleckienę.

 

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu