Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

01

Š. m. spalio 10 d. Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje vyko ,,Darbuotojų mokymai priešgaisrinės saugos klausimais programa“ ir atestavimas (žinių tikrinimas). Mokymus vedė vyresnysis technologijų ir žmogaus saugos mokytojas Jonas Gailius. Mokykloje vykusių mokymų metu, darbuotojai buvo supažindinti su gaisrų kilimo priežastimis. Išsiaiškinta, kokie turi būti darbuotojų veiksmai kilus gaisrui.

 

Ūkvedys Gitanas Kybartas, atsakingas už priešgaisrinę saugą mokykloje, mokyklos darbuotojus supažindino su pagrindiniais priešgaisrinę saugą reglamentuojančiais teisės aktų reikalavimais bei darbuotojų teisėmis ir pareigomis priešgaisrinės saugos srityje, kiekvieno asmens atsakomybe už priešgaisrinę saugą, supažindino su darbuotojų veiksmais, kilus gaisrui, bei mokinių evakuacijos planu.    

 

Užsiėmimų metu demonstruota vaizdinė medžiaga – kaip elgtis ir naudotis pirminėmis gaisro gesinimo priemonėmis. Po teorinių užsiėmimų buvo surengtas darbuotojų priešgaisrinės saugos žinių tikrinimas.    

 

                                                                                                                                               

 

Atsakingas už priešgaisrinę saugą mokykloje Gitanas Kybartas

 
 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu