Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Pamokų laikas

1 pamoka   8.00 – 8.45 val.

2 pamoka   8.55 – 9.40 val.

3 pamoka   9.50 – 10.35 val.

4 pamoka 10.55 – 11.40 val.

5 pamoka 12.00 – 12.45 val.

6 pamoka 12.55 – 13.40 val.

7 pamoka 13.50 – 14.35 val.

8 pamoka 14.45 – 15.30 val.

9 pamoka 15.40 – 16.25 val.

Nuorodos

paupio baneris jpeg tamo01 02

sveika mokykla logotipas 25 m

Lankytojai
19
Straipsniai
1214
Straipsnių peržiūrėjimai
65993763

pict0017Gražia tradicija mūsų mokykloje tapo pavasarinis renginys 5-10 klasių mokinių Tėvų diena „Mokykla ir šeima“. Tai, kad kiekvienais metais čia susirenka gražus būrys tėvelių, džiugina mus, šioje mokykloje dirbančius mokytojus. 2016 metai paskelbti mokyklų bendruomenių telkimo metais. Juk daugumą problemų, kylančių  mokykloje, galima išspręsti tik bendromis pastangomis. Tėvai ir mokytojai turi vieną siekiamybę užtikrinti, kad vaikas mokykloje jaustųsi saugus, būtų ugdomas ir tobulėtų kaip asmenybė. Visus, susirinkusius į mūsų senąją mokyklą, pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eugenija Pagirėnienė,  atstovai iš policijos. Tėveliai, mokiniai, mokytojai turėjo galimybę pasiklausyti Biomedicinos mokslų daktaro, profesoriaus Aurelijaus Verygos pranešimą ,,Vaikų žalingų įpročių prevencija“. Raseinių rajono švietimo centro direktorė Silva Morkevičienė ir metodininkė Nijolė Vežbavičienė apdovanojo mūsų mokyklos 5-10 klasių mokinius, rajono olimpiadose laimėjusius prizines vietas, ir mokytojus, kurių mokiniai rajono olimpiadose pasiekė puikių rezultatų.

             Visa mokyklos bendruomenė džiaugiasi, kad mokykloje yra nemažas būrys aktyvių ir stropių mokinių, kurie puikiai ir labai gerai mokosi, dalyvauja įvairiose olimpiadose ir konkursuose, laimi prizines vietas, yra aktyvūs neformaliojo švietimo veikloje. Direktoriaus pavaduotojos ugdymui įteikė padėkas 5-10 klasių mokiniams, jų tėvams ar globėjams.

Šiemet, kaip ir praėjusiais metais, 5-10 klasių mokiniams buvo organizuotas konkursas ,,Metų mokinys“. Nugalėtojus pasveikino ir padėkas įteikė konkurso organizatorė  socialinė pedagogė Beata Vaičekauskienė.

Renginio metu skambėjo gražiausios  dainos, mokiniai visus džiugino puikiais šokiais. Vėliau vyko tėvelių susitikimai su klasių vadovais ir dėstančiais mokytojais.

Dėkojame Tėveliams, atvykusiems į mokyklos renginį „Mokykla ir šeima“, visiems linkime sveikatos, kantrybės, gerumo. Ir sakome-iki kitų susitikimų!

 

 

 

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu