Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

imgp5636Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje balandžio mėn. vyko kasmetinis tradicinis 5-10 klasių aerobikos konkursas „Judesio harmonija“. Renginyje dalyvavo dviejų amžiaus grupių (5-6 ir 7-10 klasių) komandos. Konkursą savo pasirodymais papildė bei papuošė Lauros Balserienės šokių studijos „Svajonė“ mergaičių grupė ir mūsų mokyklos 3b klasės mokinukų būrelis.

5-6 klasių tarpe I-ją vietą laimėjo 6b klasės mokinės. Vyresniųjų grupėje nugalėtojomis tapo ir pereinamąja konkurso taure džiaugėsi 8a klasės komanda. Dalyvės buvo apdovanotos diplomais, padėkos raštais, asmeninėmis dovanėlėmis ir saldžiais prizais.

Džiaugėmės, kad mokykloje vyksta senas tradicijas turintys renginiai. Šaunu, kad sportinis azartas į sales sukviečia vis daugiau mokinių ir pasirinkta judėjimo forma stiprina sveikatą ir fizinį pajėgumą.

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Irena Kobienė

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu