Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

dsc 4179Balandžio 14 dieną turėjome garbės dalyvauti respublikiniame festivalyje – konkurse „Dainuoju pavasarį“, kuris vyko Radviliškio rajone Alksniupių pagrindinėje mokykloje. Mūsų mokyklai atstovavo 5 – 6 klasių mergaičių vokalinis ansamblis, 8 – 9 klasių merginų vokalinis ansamblis ir 7 b klasės solistė Emilija Pečiulaitytė (vadovė- muzikos mokytoja Evelina Budrienė). Stebint ir vertinant keturių asmenų komisijai, tarp kurių buvo žymūs operos ir estrados atlikėjai, dalyvės turėjo atlikti po du pasirinktus kūrinius.  Festivalyje – konkurse dalyvavo atlikėjai iš Šiaulių, Panevėžio, Kauno, Šilalės, Radviliškio rajonų. Visi kartu džiaugėmės gražia švente, o mūsų mokyklos dalyvės ir  džiaugėsi, ir sveikino Emiliją Pečiulaitytę, kuri buvo apdovanota diplomu už geriausios dainos interpretaciją. Lauksime ir kitų muzikinių švenčių bei konkursų.

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu