Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

p1010468Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla priklauso sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui. Todėl nuspręsta mokyklos mokinius supažindinti su nauju fizinio aktyvumo stiliumi „ZUMBA“. Socialinė pedagogė B. Vaičekauskienė kartu su VšĮ Tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo centru suorganizavo netradicinę pamoką „ZUMBOS ritmu“, kurioje dalyvavo apie 260 1-6 klasių mokinių. Centro darbuotoja Laura Tumynaitė  mokė vaikus šokti. Mokinių veiduose buvo matyti geros emocijos ir šypsenos. Bendradarbiaujant su VšĮ Tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo centru, mokykloje vyksta ir neformalaus švietimo užsiėmimai „Emocijų ir fizinio lavinimo kūrybinės dirbtuvės“: aktyvinama ugdytinių veikla po pamokų, lavinamas jų kūrybiškumas.

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu