Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

p3020028

Jau ketvirtus metus tęsiasi Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos 4 bk klasės mokinių ir VŠĮ Raseinių dienos centro „Vilties takas“ draugystė. Kartu su centro lankytojais mokiniai bendravo ir bendradarbiavo įvairių renginių metu, vykdė projektus.

2015 metų gegužės mėnesį centro direktorė Asta Stanaitienė ir socialinė darbuotoja Ala Vochmenina pakvietė mus dalyvauti projekte „Ornamento keliu“. Mokiniai noriai piešė lietuvių liaudies ornamentus, lankstė ornamentams detales iš popieriaus ir kartu su centro lankytojais iš detalių kūrė paveikslus.

 Šiemet projekto veikla eina į pabaigą. Jau galime pasidžiaugti pirmaisiais darbo rezultatais.

 Visai neseniai mus aplankė Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Raseinių viltis“ pirmininkė Sigita Šidlauskienė su vienu iš centro lankytojų. Kiekvienam mokiniui jie padovanojo kalendorių, kuriame sudėtos nuotraukos iš projekto veiklos. Vaikai vartė kalendorių ir džiaugėsi radę save nuotraukose. Ilgai netilo džiaugsmo šurmulys.

 Dėkojame projekto „Ornamento keliu“ organizatoriams, suteikusiems galimybę patirti džiaugsmą per kūrybinę – meninę veiklą.

 Dabar lauksime parodos.

                          ReginaKaminskienė, 4bk klasės mokytoja

 

 

 

 

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu