Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

     sam 0700Sausio mėnesį ilgais žiemos vakarais 3 a klasės mokiniai kūrė pasakas. Į rajono bendrojo ugdymo mokyklų 3-4 klasių mokinių kūrybinį konkursą „Augu su pasaka“ pateko Ugnės, Gabijos ir Emilijos pasakos. Įdomi buvo Ugnės Kveselytės pasaka „Kelionė pas Leilos močiutę“, Gabijos Kvietkutės – „Princesės pasaka“. Emilijos Kreimerytės pasaka „Gera širdis mažame kūne“ komisijos buvo įvertinta labai gerai ir paskirta 2-oji vieta iš 26 rajono mokinių sukurtų pasakų. Emilija savo pasaką apie mažus ir labai gerus nykštukus bei piktą milžiną, kuris nykštukų padedamas tapo draugišku, pasakojo vasario 26 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vykusiame renginyje. Pasakas kūrusioms mergaitėms įteiktos padėkos, rajono mokinių sukurtų pasakų knygelės, kitos dovanėlės.

Sveikiname jaunąsias kūrėjas ir linkime joms kūrybinės energijos!

 

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu