Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

         images  Vasario 24 d. mūsų mokyklos raštingiausi (Kumpikevičiūtė Julita, 5b kl., Songailaitė Ema, 5b kl., Andriulytė Rita, 6a kl., Armonaitė Agnė, 6a kl., Grubliauskas Gustas, 7b kl., Kilčauskas Kristijonas, 7b kl., Butkutė Dovilė, 8a kl., Čėsnaitė Gabija, 8b kl.) mokiniai dalyvavo ,,Raštingiausio mokinio“ konkurse, kuris vyko Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje. Kiekvienai rajono mokyklai atstovavo po aštuonis mokinius. Konkuruoti išties buvo su kuo – visi nugalėtojai savo mokyklose. O ir diktantai prikaišioti visokių lietuvių kalbos rašybos ir skyrybos įmantrybių, diktavo nepažįstami mokytojai. Nacionalinis diktantas ir tiek.

Ištaisius ir atkodavus darbus paaiškėjo, kad mūsų mokyklos mokiniai ypatingai raštingi. Raštingiausia rajono penktoke pripažinta Ema Songailaitė, antroji vieta atiteko Julitai Kumpikevičiūtei. Šeštokė Rita Andriulytė antra, o Agnė Armonaitė trečia. Septintokas Kristijonas Kilčauskas antras, aštuntokė Gabija Čėsnaitė trečia.

Mūsų mokykla didžiuojasi visais savo mokiniais, o tais, kurie puikiai moka gimtąją kalbą, dar labiau. Tikime, kad šie mokiniai ateityje rašys Nacionalinį diktantą ir taps pamaina mūsų mokytojai Audronei Stoškienei, kuri jau dvejus metus rašo diktantą finaliniame ture Vilniuje .

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu