Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

20160202 115550Vasario 2 dieną neformaliojo švietimo būrelis „Iš tautosakos skrynelės“, vadovaujamas mokytojos Onos Bielskienės, 1-ų klasių mokiniams suorganizavo konkursą „Menu mįslę keturgyslę“. Jo metu pirmokai pagilino žinias apie lietuvių liaudies papročius, minė mįsles ir minkles.

Konkursą mokiniai pradėjo inscenizuota pasaka „Ganau, ganau aveles“. Vėliau pirmokų komandos azartiškai kūrė mįsles ir minkles, žaidė kūrybinį žaidimą „Mįslių tėvas“. Komisijos narės   bibliotekininkė Lina Stulgienė, mokytoja Ona Bielskienė ir mokytojo padėjėja Nijolė Paulauskienė vos spėjo skaičiuoti laimėtus taškus. 1-ąją vietą iškovojo 1c klasės komanda, o 2-ąją vietą pasidalijo 1a, 1b ir 1d klasių komandos. Galima sakyti, kad laimėjo draugystė. Dalyviai džiaugėsi dovanotais rašikliais, vaišinosi saldainiais, komandos buvo apdovanotos padėkomis. Visų nuotaika buvo puiki.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Ona Bielskienė

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu