Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

maxresdefaultVilniuje, LITEXPO parodų rūmuose, vasario 4-6 dienomis vyko renginys ,,Studijos 2016“. Tai galimybė mokiniams pasidomėti įvairių universitetų, kolegijų mokymo programomis, mokymosi sąlygomis, laisvalaikiu. Tarp minios šalies mokinių buvome ir mes, dešimtokai. Bendravome su studentais ir dėstytojais, klausėmės paskaitų ,,Kaip pasirinkti profesiją“ ir ,,Ką žmonės pasakys?“, kurias skaitė žurnalistai M. Vidugiris ir A. Tapinas. Gavome daug informacinių leidinių. Išvyka buvo naudinga ne tik žiniomis apie profesijas, bet ir tuo, jog pamatėme, kad tokių, ieškančių savo kelio, be galo daug ir supratome, jog žiūrėdamas į priekį turi matyti ne du metrus, o gerokai daugiau: galvoti ne tik apie keturis studijų metus, bet ir apie tai, ką veiksi po jų.

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu