Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

img 3525Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Virginija Miežinienė pakvietė mūsų mokyklos antrokus dalyvauti ,,Metų knygos rinkimuose - 2015“. Bibliotekininkė 2c klasėje labai trumpai pristatė 5 knygas: Ramintos Baltrušytės ,,Kalvėnų miesto paslaptis“, Birutės Marcinkevičiūtės ,,Gėlininkė“, Rimvydo Stankevičiaus ,,Pūgos durys“, Tomo Dirgėlos ,,Apie raganą šiokią tokią“ ir Ramunės Savickytės „Adelės dienoraštis. Ruduo“. Vaikai labai susidomėjo knygomis ir patys panoro jas perskaityti. Gruodžio mėnesį knygas skaitė 2c klasės mokiniai. Kiekvieną perskaitytą knygą per klasės valandėlę aptarėme ir balsavome už labiausiai patikusią. Sausio mėnesį   visos 5 knygelės iškeliavo į 2a ir 2 b klases. Ir ten jaunieji skaitytojai turėjo ką veikti. Vyko balsavimai už įdomiausią knygelę. Įdomu, kuri knyga bus išrinkta ,,Metų knyga -2015“? Palauksime ir sužinosime...

                                             2c klasės mokytoja Lina Baltrušaitienė

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu