Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

dsc09135Gruodžio pradžioje mes, 4bk klasės mokiniai, sulaukėme svečių iš Raseinių rajono policijos komisariato. Pas mus viešėjo Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkas Darius Jonaitis, šio poskyrio specialistė, bendruomenės pareigūnė, Giedrė Deveikienė ir daugiausiai džiaugsmo sukėlęs policininkų pagalbininkas ir vaikų draugas Amsius. Svečiai papasakojo mums apie mokinių teises ir pareigas. Ypač pabrėžė, kad mes turime ne tik naudotis teisėmis, bet ir vykdyti savo pareigas.

 

Bendruomenės pareigūnė taip pat priminė, kad būtume saugūs kelyje, ypač tamsiu paros metu. O tam, kad būtume visada matomi, privalome segėti atšvaitus. Nors visi mūsų klasės mokiniai nešioja atšvaitus, bet kartu su pareigūnais ir Amsiu pasikartojome, kaip ir kur juos tvirtinti, kad vairuotojai mus matytų. O Amsius kiekvienam dar padovanojo po atšvaitą.

                                                                          Andrieja Globytė, 4bk klasės mokinė

 

 

 

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu