Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

3Lapkričio 23 dieną 6c klasės mergaitės vyko į ,,saldžiąją“ ekskursiją- Šiaulių šokolado fabriką. Lankėmės muziejuje, kur susipažinome su beveik keturių tūkstančių metų šokolado istorija, sužinojome, kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Išgirdome apie pirmuosius Lietuvos šokolado fabrikus, ilgiausiai veikiantį saldainių fabriką „Rūta“.

Taip pat dalyvavome edukacinaime užsiėmime ,,Saldžioji laboratorija“. Edukacinio užsiėmimo metu galėjome bent trumpam tapti šokolado meistrais. Pirmiausia pamatėme, kaip temperuojamas šokoladas ir gaminami rankų darbo saldainiai. Po kelių minučių jau pačios gaminome savo šokoladinius skanumynus. Gamybos proceso pabaigoje savo šokoladinius saldainius susidėjome į paruoštas dėžutes, kad galėtume parvežti lauktuvių artimiesiems. Po edukacinio užsiėmimo dar vykome į Šiaulių Akropolį, kur žiūrėjome pasirinktą kino filmą. Po filmo, kupinos įspūdžių, linksmos ir dainuodamos grįžome į namus.

Klasės vadovė V. Armonienė

 

 

 

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu