Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

20151118 125441Lapkričio 16-20 dienomis mūsų mokykloje vyko jau tradicine tapusios matematinės savaitės renginiai. Pirmadienį mokiniai galėjo susipažinti su matematinės savaitės programa ir jų laukiančiais renginiais. Antradienį olimpiadinius uždavinius sprendė 9-10 klasių mokiniai. Geriausiai sekėsi R. Urbonaitei (9 b kl.) - 1 vieta, D. Aleksaitei (9 a kl.) - 2 vieta, S. Kveselytei (9 b kl.) - 3 vieta, B. Borkertui (10 a kl.) - 1 vieta, G. Šalvaitytei (10 a kl.) - 2 vieta, G. Stoškutei (10 a kl.) – 3 vieta. Trečiadienį matematinėje popietėje rungėsi 5-6 klasių mokinių komandos.

Nugalėjo 5 a ir 6 d klasių mokinių komandos. Ketvirtadienį vyko komandinės 7-8 klasių mokinių matematikos uždavinių sprendimo varžybos. Šauniausiai pasirodė ir pirmas vietas iškovojo 7 b ir8 a klasių komandos. Penktadienį net 42 mūsų mokyklos 8-10 klasių mokiniai dalyvavo Nacionalinio egzaminų centro organizuotame matematikos ir gamtamokslinio raštingumo konkurse. Geriausiai sekėsi D. Aleksaitei (9 a kl.), I. Armonaitei (10 a kl.), D. Judickaitei (10 a kl.).                  Matematinę savaitę vainikavo pirmadienio apdovanojimai. Visiems dalyviams įteiktos padėkos, o pirmų vietų laimėtojams - diplomai ir pereinamosios taurės. Dėkojame visiems dalyviams ir sveikiname nugalėtojus.                                       

   Matematikos mokytoja metodininkė  V. Armonienė

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu