Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

20151111 141758 2

           Nacionalinis Kokybės ženklelis ir net 2 Europos Kokybės ženkleliai!

 

          2014 – 2015 m. m. 3ak klasės mokiniai (šiuo metu – 4ak) kartu su mokytoja Saule Tiškuviene dalyvavo keliuose eTwinning projektuose.

Džiugu, jog šių metų rudenį pasiekė žinia apie ne tik laimėtą eTwinning Nacionalinį Kokybės ženklelį už projektą „OUR PETS“, bet ir du Europos Kokybės ženklelius už puikias anksčiau vykdytas eTwinning projektų „Myths and Legends“ ir „ANIMALS IN OUR COUNTRIES“ veiklas. Tai reiškia, kad mokinių ir mūsų mo

kyklos veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje. Šie projektai bus eksponuojami specialiame Europos portalo puslapyje www.etwinning.net.

 

Dėl šių pasiekimų mokytoja dalyvavo Kauno regiono renginyje „DALINAMĖS PATIRTIMI: KAIP PASINAUDOTI PROGRAMŲ „eTWINNING“ IR „NORDPLUS JUNIOR“ GALIMYBĖMIS“, buvo apdovanota kartu su kitais nugalėtojais bei pasidalino patirtimi, vykdant eTwinning projektus.

 

 

 

 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu