Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Spalio 22 dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo protų mūšio konkurse, kuris yra projekto „2015 Europos metai vystymuisi: Dalyvauk ir įsitrauk į vystomojo bendradarbiavimo veiklą“ dalis. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos ir LR Užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis. 

Vyko įnirtinga kova tarp 6 dalyvavusių komandų. III vietos laimėtojais tapo 6a klasės komanda, II – osios – 8c klasės komanda, o nugalėtojais tapo 8b klasės komanda. Nuoširdžiai sveikiname lyderius. Konkursą laimėjusi komanda bus pakviesta dalyvauti Protų kovų finale, kuris 2015 lapkričio 27 d. vyks Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. Finale dalyvaujančios komandos varžysis dėl pagrindinio prizo – kelionės į Tartu mokslo centrą „AHHAA“ (Estija), kurį įsteigė kelionių organizatorius UAB INLT. Kelionę į Vilnių dovanoja Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktorius Gediminas Diržys.

Lauksime kito etapo.


Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu