Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

       Mes, 2a klasės mokiniai, važiavome į Anykščius. Pirmiausia atvykome prie Puntuko akmens ir stebėjomės šio akmens  didumu. Po to susigalvoję norus  kopėme į Laimės žiburio kalną,  apžiūrėjome paminklą, skirtą rašytojui Jonui Biliūnui. Daug įdomių dalykų sužinojome Arklio muziejuje.  Stebėjome sunkų kalvio darbą. Kalvis mums leido papūsti dumples. Matėme, kaip audėjos audžia staklėse. Pati įdomiausia ekskursijos dalis buvo duonelės kepimas.  Mes patys suformavome savo duonos kepalėlius, o trobos šeimininkė pašovė juos į krosnį. Kol duonelė kepė, žaidėme senovinius vaikų žaidimus, jodinėjome ant ponio arba ant žirgo. Iškepta duonelė labai gardžiai kvepėjo, taip norėjosi jos atsilaužti! Visi nusprendėme, kad parvešime jos paragauti savo šeimoms. Kiekvienas prisiminimui parsivežėme knygelę ,,Težvengia žirgeliai“, kurioje pasirašė pats autorius. Tai buvo labai gera ekskursija!
Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu