Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Rajoninėje pradinių klasių mokinių  „Mažojoje olimpiadoje“ dalyvavo Šaltinio progimnazijos, Nemakščių  Martyno Mažvydo gimnazijos, Girkalnio ir Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinių mokyklų komandos.

„Kamuoliuko metimo į tolį įsibėgėjus rungtyje“ I vietą laimėjo  mūsų mokyklos mokinys Nerijus Bružas (1d kl.). Rungtyje „60 metrų bėgimas“  III vietas laimėjo Benas Valinčius (3b kl.) ir Ieva Šimkevičiūtė (3b kl.). ,,Šuolio į tolį iš vietos“  rungtyje  II vietas užėmė  Modesta Savickaitė ir Enrikas Gružinskas (2 a kl.). O estafetiniame bėgime mūsų mokyklos komanda buvo antroji. Juos ruošė mokytoja Vida Petrauskienė.

Sveikiname nugalėtojus!


Paieška

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu