Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Rugsėjo 23 – ioji prasidėjo ankstyvą ūkanotą rytą, kai Raseinių rajono mokyklų bibliotekininkės skubėjo po kojomis čežindamos lapus, numargintus įvairiomis rudeniškos gamtos spalvomis. Sugužėjo nemenkas būrys bendraminčių, bendradarbių ir sėkmingai bei turiningai praleido dieną besidalindamos gerąja patirtimi, įgytomis žiniomis iš konferencijų ir iš paprastų, eilinių darbo dienų. Džiugu, kad mielai kvietimą dalyvauti metodinėje bibliotekininkų dienoje priėmė Raseinių rajono  savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Danutė Vizbarienė ir Švietimo centro metodininkė Audronė Kumpikevičienė.

Su profesine švente  bibliotekininkes pasveikino  mokyklos direktorius Gediminas Diržys ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Linkytė. 


 


Very Simple Image Gallery:
No images found in folder C:\Apache\htdocs\petkus/images/biblioteka/23/

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu