Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Mūsų mokyklos 5-7 klasių mokiniai šias vasaros atostogas pradėjo stovyklaudami  8-tuntus metus veikiančioje dieninėje vasaros poilsio stovykloje „Gimtinės takais“. Tęsiame tradicijas kuo nuosekliau susipažinti su gimtojo rajono žymiausiomis lankytinomis vietomis, išmokti kai kurių tautos tradicijų bei papramogauti.

Gerą įspūdį ir malonių akimirkų padovanojo lankymasis Nemakščių muziejuke, Molavėnuose bei Jūkainių rekreaciniame parke. Antri metai bendradarbiaujame su Raseinių vaikų globos namais, todėl mokėmės patys ir mokėme globotinius pinti tautines juostas, stropiai rengėme jiems dovanėles D. Dambrauskaitės meno studijoje - galerijoje. Daug jėgų ir ištvermės pareikalavo išvyka į atrakcionų parką „Lokės pėda“. Paskutinę stovyklavimo dieną džiaugėmės gintarinio pajūrio teikiamais malonumais. Grįžome namo pavargę, bet patenkinti ir laimingi. Įvairi ir turininga veikla stovykloje suteikė naujų įspūdžių, naujų jėgų, naujų idėjų kitai vasarai.

Tardami ačiū stovyklos vadovėms V. Globienei ir V. Jovaišienei nekantriai lauksime kitos vasaros ir poilsio šioje stovykloje.

Stovyklautoja Aistė Kalvaitytė, 6a klasė


Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu