Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Lietuvos pradinio ugdymo pedagogų asociacijos (LPUPA) Marijampolės skyrius   organizavo XIII  respublikinį  vaikų menų festivalį „Mažieji talentai-Lietuvai“, skirtą  tarptautinei Šeimos dienai paminėti. Jame dalyvavo 1 a ir 5a klasių mergaičių ansamblis (mokytoja Rita Goleckienė) ir 3a klasės mokinių ansamblis (mokytoja Vida Petrauskienė).

Festivalyje skambėjo net 18 kolektyvų dainos, šokiai. Mūsų dainorėliai atliko po dvi daineles. Visų kolektyvų dalyviai ir vadovai buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis ir padėkos raštais.

Renginio pabaigoje, atlikdami finalinę dainą,vaikai prašė: ,,Saule, pro lietų virš tamsių bangų, tieski Vaivos juostą tarp dviejų krantų ir sugriauki sieną tarp draugų“. Tikime, kad mūsų draugystė su marijampoliečiais tęsis ir toliau.


Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu