Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Balandžio 21 dieną būrys mūsų mokyklos mokinukų dalyvavo ir pristatė savo ruoštus pranešimus respublikinėje gamtamokslinėje konferencijoje „Gamta ne vien mano namai“, kuri vyko Radviliškio Vaižganto progimnazijoje. 3b klasės mokiniai Lina Stankutė, Tadas Ambrozaitis, Eva Visockytė, Valas Andriulis mokė rūšiuoti atliekas (mokyt. Dalia Kosienė), 3a klasės mokinės Gintarė Masaitytė ir Eivė Rimkutė pasakojo apie Dubysos regioniniame parke gyvenančius žinduolius ir paukščius (mokyt. Vida Petrauskienė). Ketvirtokas Giedrius Mikelis išaiškino apie Lietuvos raudonąją knygą (mokyt. Romutė Mockuvienė), 5c klasės mokinės pristatė pradinėse klasėse vykdytą projektą „Kalifornijos sliekai“ (mokyt. Lina Baltrušaitienė). Mokiniai ne tik puikiai pasirodė, bet ir daug sužinojo, palygino save su kitais, pasisėmė minčių, idėjų naujiems darbams.


Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu