Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet  mokykloje vyko 5-8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo net 35 geriausiai savo klasėse mokantys lietuvių kalbą mokiniai. Visi parodė labai geras žinias, bet gudriausi penktokai buvo iš 5a klasės: Agnė Armonaitė laimėjo pirmąją vietą, antroji buvo Rita Andriulytė, o trečias Arnas Ambrozaitis. Tarp šeštokų geriausiai gimtąją kalbą moka 6b  mokiniai: nugalėjo Gustas Grubliauskas, antras Kristijonas Kilčauskas, trečia Nora Gylytė. Septintokai laimėjo iš 7a klasės: pirma Dovilė Butkutė, antra Deimantė Kvietkutė, trečia Fausta Gužauskaitė. Iš aštuntokų daugiausiai taškų surinko Sonata Kveselytė iš 8d klasės, o Titas Kačiušis 8a kl. ir Karolina Lapkauskaitė 8c kl. surinko vienodą taškų skaičių. Jie susirungs iš naujo, nes rajono olimpiadoje, kuri vyks balandžio 17 d. mūsų mokykloje, gali dalyvauti tik po du mokinius iš kiekvienos klasės.

Linkime sėkmės kitame olimpiados etape.

Lietuvių kalbos mokytojos


 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu