Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

„Vasario 16-oji – demokratinės Lietuvos gimtadienis. Prieš 97-erius metus Nepriklausomybės Akto signatarai žengė istorinį žingsnį ir įtvirtino mūsų teisę būti laisviems. Būkime verti iškovotos Nepriklausomybės, mylėkime ir saugokime savo Tėvynę. Didžiuokimės savo valstybės istorija, kalba ir tradicijomis. Prisiminkime, kad Lietuva – tai mūsų pareiga ir atsakomybė. Tai mūsų visų namai, kuriuos turime branginti ir puoselėti...“-šiais Lietuvos Respublikos Prezidentės sveikinimo žodžiais  istorijos mokytoja Aida pradėjo 5-10 kl. komandų protų mūšį „Aš – lietuvis“. Nuskambėjus „Tautiškai giesmei“ ir mokyklos direktoriaus sveikinimui net 17 komandų pasiruošė rimtai kovai: reikėjo atsakyti į klausimus, susijusius su mokyklos, rajono, šalies  istorija bei šiandieninėmis aktualijomis. Sumaniausiais, geriausiais žinovais tapo ir prizines vietas laimėjo 3 komandos: 1-ąją iškovojo 8c kl., 2-ąją-10a kl., 3-ąją-8b kl.

Sveikiname nugalėtojus, dėkojame konkurso organizatorėms (Linai, Beatai, Aidai, Evelinai, Aušrai ir kt.), o visiems mokyklos bendruomenės nariams linkime gražių, saugių švenčių.


Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu