Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

„Statėme statėme ir pagaliau pastatėme“- šiais garsaus animacinio filmuko herojaus Kūlverstuko žodžiais pradėjome savo ilgo darbo rezultato- spektaklio „Vėjo botagėlis“- rodymą.

Mums labai patinka vaidinti. Su savo mokytoja Meile Radavičiene jau pastatėme du lėlių spektakliukus „Rudenėlio ieškot...“ ir „Tolerancijos pamoka“. Juos matė visi mokyklos mokiniai. Ir šio vaidybinio spektaklio pirmieji žiūrovai buvo mūsų bendramoksliai, visa mokyklos (Kalnų g. 3) bendruomenė. Jaudinomės nerealiai, nors mokytoja bandė drąsinti įvairiais būdais.

Mano supratimu, spektaklis pavyko puikiai. Klasės draugai vaidino profesionaliai, niekas nepamiršo žodžių. Sunkiausia buvo Justinui, kuriam reikėjo išmokti labai daug eiliuoto teksto ir vaidinti netikusį Mikę. Juk mūsų Justinas- Mikės priešingybė- mandagus, pareigingas, teisingas.

Spektaklį parodėme ir savo artimiesiems. Spektaklio pažiūrėti atvyko ne tik mamos ir tėčiai, bet seneliai, močiutės, sesės ir broliai, net Eglės krikšto tėveliai iš Anykščių.

Kam dar parodysime savo spektakliuką? Kas tik panorės žiūrėti... Kvieskite, atvyksime!

4ak klasės mokinės Ignė ir Eglė


 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu