Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Lapkričio 17-21 dienomis mūsų mokykloje vyko jau tradicine tapusios matematinės savaitės renginiai.

Pirmadienį mokiniai galėjo pažvelgti į matematiką kitaip. Jų laukė nuotaikingas leidinukais su matematiniais anekdotais ir linksmomis mokytojų mintimis.

Antradienį vyko komandinės 7-8 klasių mokinių matematikos uždavinių sprendimo varžybos. Šauniausiai pasirodė ir pirmas vietas iškovojo 7a ir 8d klasių komandos.

Trečiadienį matematinėje popietėje rungėsi 5-6 klasių mokiniai. Nugalėjo 5d ir 6b klasių mokinių komandos.

Ketvirtadienį olimpiadinius  uždavinius sprendė 9-10 klasių mokiniai. Geriausiai sekėsi šiems mokiniams: G. Stoškutei  (9a kl.) – I-oji vieta, B. Borkertui (9a kl.)- II-oji vieta, G. Šalvaitytei (9a kl.)- III-ioji vieta.

Penktadienį net 39 mūsų mokyklos 8-9 klasių mokiniai dalyvavo Nacionalinio egzaminų centro organizuotame matematikos ir gamtamokslinio raštingumo konkurse. Nepralenkiama jame buvo 9a klasės mokinė G. Unikytė.

Matematinę savaitę vainikavo pirmadienio apdovanojimai. Visiems dalyviams  įteiktos padėkos, o pirmų vietų laimėtojams- diplomai ir pereinamosios taurės.

Dėkojame visiems dalyviams ir sveikiname nugalėtojus.

Matematikos mokytoja metodininkė V. Armonienė


 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu