Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167

Spalio 16 dieną, ketvirtadienį, Ariogalos gimnazijoje vyko „Skaitymo malonumų“ konkursas, skirtas K.Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms paminėti. Šį konkursą organizavo gimnazijos bibliotekininkė E.Jankauskaitė. Iš visų rajono pašalių susirinko 8 komandos, iš kurių net dvi suburtos mūsų mokyklos – Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės. Mūsų mokyklos komandas atstovavo 8b ir 8d klasių atstovai. 8b klasės komandą – „Raseinių būrai“ konkursui padėjo paruošti lietuvių k. mokytoja L.Butvilienė, 8d klasės komandą „Donelaičio Katrynės“ ruošė bibliotekininkė H.Gailienė.

Konkursą sudarė kelios dalys: namų darbai – komandos prisistatymas, žinių patikrinimas – testas apie K.Donelaitį, meninės užduotys – achrostiko sukūrimas ir ištraukos iš K.Donelaičio „Metų“ skaitymas pagal pateiktą nuotaiką. Mūsų mokyklos komandos buvo pasiruošusios puikiai ir tai nulėmė garbingas prizines vietas. „Raseinių būrai“ (8b) laimėjo antrąją vietą, „Donelaičio Katrynės“ (8d)  – trečiąją. Konkurso dalyviai grįžo laimingi ir apdovanoti. Džiaugiamės puikiai suorganizuotu konkursu ir sėkmingai pasirodžiusiais mūsų mokyklos mokiniais!

Bibliotekininkė L.Stulgienė


 

Paieška

Informacija

Raseinių rajono savivaldybė skelbia konkursą Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data - 2019 m. liepos 11 d.

Pretendentų atrankos data - 2019 m. gruodžio 4 d.            

Nuoroda į pagrindinį skelbimą – Raseinių rajono savivaldybės interneto svetainės http://www.raseiniai.lt skyriaus „Karjera“ srityje „Konkursai, atrankos“.

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Klausykimės kartu